MONO M80 תיק לגיטרה אקוסטית

MONO M80 תיק לגיטרה אקוסטית

הם הצליחו! גאים להציג את התיק הטוב בעולם.

מונו כבר ידועים בייצור ותכנון של תיקים שלא מחזיקים שנים, אלא עשורים.

התיק מעוצב כך שהגיטרה שלכם תכנס בקלות ובמהירות ותשאר בדיוק באותו מקום בדיוק לא משנה מהן טלטלות הדרך.

התיק מספק הגנה לעץ של הגיטרה באמצעות תכנון גאוני של מערכת ספוגים. הספוגים מחזיקים את הגיטרה כך שלא תזוז מילימטר מהרגע שהנחתם אותה בתוך התיק.
בזכות מערכת הHeadlock™ המהפכנית הצוואר שלכם לא רק שלא יזוז ממקומו, אלא במקרה שהגיטרה תיפול הHeadlock™ יפעל כבולם זעזועים.
בחלקו התחתון של הקייס תוכלו למצוא ״פגוש״ מיוחד שמטרתו לפעול ככרית אוויר ובאמצע שלו ישנו מקום מיוחד לבורג הרצועה (החלק המעצבן שתמיד הורס לכם את התיקים). בקייסים של מונו לא רק שהוא לא הורס את התיק אלא עוזר לייצב את הגיטרה אפילו יותר טוב בתוך הקייס.
החלק החיצוני של התיק מצופה בחומר הנקרא Sharkskin, חומר אשר משומש ברפסודות של הצבא האמריקאי וגם בתור כיסוי דוחה מים לציוד אלקטרוני במפעלים. ה™Sharkskin הינו פיתוח מיוחד של מונו אשר מסוגל להתמודד עם כל מה שתפגשו בדרך שלכם עם הגיטרה. מים, אבק, חול, שמש ישירה כל אלה לא מפחידים את התיק. ברמה כל כך גבוהה שתוכלו לחלוק את המקלחת של אחרי ההופעה עם הגיטרה שלכם.

 

העמידות של התיקים הללו אינה מוטלת בספק.
מונו לוקחים את התיקים שלהם מאוד ברצינות, בתור חברה שכל עיסוקה הוא לנסות (ולהצליח) לייצר את התיקים הטובים בעולם. תיקים אשר לא רק ישמרו על הגיטרה ועל הגב שלכם אלא גם יחזיקו שנים ארוכות, גם אם אתם חיים בסיבוב הופעות אחד ארוך.
כל חלק גם הקטן ביותר מגיע אחרי מחשבה ארוכה ואין ספור ניסויים במצבי קיצון.
הרוחסנים התעשייתים שמותקנים על התיק, מסוגלים להחזיק שנים ארוכות וגם הם עמידים במים ואבק.

התיק מורכב מתא ראשי, בו נכנסת הגיטרה ובתוכו תוכלו למצוא גם כיס למפרטים. ישנו תא עליון מוסתר בו תוכלו לשים את החפצים האישיים שלכם, ארנק, טלפון, מפתחות וכ׳ו.. כך גם כשאתם על הבמה תוכלו להיות בטוחים שכל מה שחשוב לכם נמצא במקום מוגן.
התא החיצוני של התיק גדול ומסוגל להחזיק בתוכו כל מה שתצטרכו להקלטה או להופעה שלכם. גם התא החיצוני בנוי כך שברגע שתכניסו אליו משהו הוא לא יזוז כלל. אפילו ברכיבה על אופניים.

000

מי שקנה את זה, בדרך כלל קנה גם...

 • MONO M80 תיק לשתי גיטרות חשמליות

  , ,

  MONO M80 תיק לשתי גיטרות חשמליות

  , ,

  לפעמים גיטרה שנייה היא בגדר חובה.

  מונו יודעים זאת והם החליטו לפתור אתכם מלסחוב עוד תיק, בצורה גאונית שלא רק שומרת על הגיטרות שלכם בצורה הטובה ביותר, אלא גם על הגב והכתפיים.

  מבנה הZ-form™ של פנים התיק ממקם את הגיטרות כך שלכל אחת מהם תיק נפרד, ששומר עליה מפני נפילות.
  התיק מעוצב כך שיתאים כמעט לכל סוגי הגיטרות. לרבות סטראטוקסטר, טלקסטר, לס פול, גיטרות של גרטצ׳, מיוזיק מן, איסטווד ועוד רבות וטובות.
  כבר קניתם כלי איכותי שיחזיק לכם כל החיים ולדורות הבאים, לא תשמרו עליו?
  בורג הרצועה התחתון של הגיטרה (החלק המעצבן הזה שכל הזמן הורס לכם תיקים) לא רק שלא הורס את התיק הזה, אלא עוזר למקם את הגיטרה שלכם בצורה טובה יותר, בזכות ה״פגוש״ המיוחד שמותקן בתחתית הקייס.
  צוואר הגיטרה מוחזק על ידי ה™Neckbrace. פטנט רשמי של מונו אשר מגן ומחזיק את הצוואר שלכם כך שהגיטרה לא תזוז אפילו ברכיבה על אופניים.

  העמידות של התיק אינה מוטלת בספק. רק נסו אותו למשך זמן ותראו.
  החלק החיצוני של הגיטרה עשוי מHYPALON חומר חזק אשר מיועד להגן על ציוד אלקטרוני בנושאי מטוסים אמריקאיים.
  הHYPALON מצופה בSharkskin עוד פטנט ייחודי של מונו אשר נועד לדחות מים, חול, אבק וכל מה שתוכלו לחשוב או להתקל בו במהלך חייכם עם הגיטרה.
  הריצ׳רצ׳ים של התיק הם האיכותיים בשוק ללא ספק. גם הם עמידים בכל מה שתצליחו לחשוב עליו וכלולים באחריות לכל החיים המגיעה עם הקייס.

  תאי האחסון של התיק מעוצבים באופן סופר חכם אשר נותן לכם את הביטחון שלא משנה מה תכניסו לתוכם הוא יישמר בצורה הטובה ביותר ולא יזוז מילימטר.
  התיק כולל גם תא עליון מוסתר למפתחות, ארנק ו/או הטלפון שלכם כך שבזמן שאתם על במה כל מה שחשוב לכם יישב בנוחיות ובביטחון.

  הרצועות של התיק מעוצבות כך שהתיק יהיה צמוד אליכם תמיד. ומלאות ב״ספוג זיכרון״ אשר גורם לתיק גם להיות התיק הנוח ביותר כרגע בשוק (לדעת הכותב : )

   

  התיק כמו כל המוצרים של מונו מגיע עם אחריות לכל החיים!