MONO Sleeve תיק לבס

תיק חדש ומדהים מהבית הטוב בעולם לתיקים.

סדרת הSleeve תוכננה כך שתוכלו ללכת, לרוץ ואפילו לרכב על אופניים. בשיא הנוחות תוך שמירה מירבית על הכלי שלכם.
לSleeve ישנו פרופיל סופר רזה כך שתוכלו ללכת איתו בנוחות בעיר גם במקומות צפופים.

לאורך השנים רבים וטובים משתמשים בקייסים של מונו בסיבובי הופעות, הקלטות וכל דבר שמצריך מהם להוציא את הגיטרה שלהם מהבית. לאחר הרבה מאוד סיעורי מוחין עם האומנים המובילים בעולם החליטו מונו להוציא תיק ״אורבני״ שלא מתפשר בשמירה המירבית על כלי. אך בשונה מהסדרות האחרות של מונו התיק קל יותר, דק יותר ופשוט יותר לנשיאה ארוכה על הגב.

התיקים של מונו כבר ידועים בכך שישמרו על הגיטרה שלכם בצורה הטובה ביותר.
התיק מתוכנן כך שהגיטרה שלכם פשוט תחליק פנימה בנוחות בזכות פטנט הTop-Loading™ של מונו.
עוד פטנט סופר חשוב ופשוט גאוני שלהם הוא הHeadlock™, מדובר על בולם זעזועים, שתוכנן כך שגם בנפילות הכי קשות יחזיק את הגיטרה שלכם ולא ייתן לה לזוז מילימטר. הHeadlock™ מחזיק לכם את הצוואר בדיוק במקום מבלי להתעסק ברצועות סקוטץ׳ למיניהן.
בתחתית הקייס ישנו מעין ״פגוש״ דק שמגן על הגיטרה מלמטה ובמרכזו ישנו מקום מותאם לבורג הרצועה שלכם, החלק המעצבן שהורס כל תיק. בתיקים של מונו לא רק שהוא לא הורס את התיק, אלא עוזר למקם את הגיטרה שלכם בצורה אופטימלית.

על העמידות של מונו פשוט אין איך להתווכח.
מדובר על תיקים שלא מחזיקים שנים אלא עשורים תוך שמירה מירבית על הכלי שלכם.
כל דבר בתיק הזה עבר אינספור בדיקות וניסויים. הרוכסנים, הרצועות ואפילו התפירה עצמה נבדקו במצבי קיצון. ויכול להגן על הגיטרה שלכם במים, אבק, חול וכל מה שתתקלו בו במהלך חייכם עם הגיטרה. כל חומר שממנו התיק נבנה הינו חומר צבאי או מהעולם התעשייתי, כך שאתם יכולים להיות יותר מבטוחים שהתיק יחזיק לכם גם אם אתם מבלים את מרבית חייכם בסיבובי הופעות מסביב לעולם, בגשם.
חלקו הפנימי מצופה בלבד דחוס וסופר איכותי, אשר לא רק מגן על הגיטרה אלא גם על הגימור. כל הקייס מרופד בספוגים דחוסים ואיכותיים אשר מגנים על הגיטרה שלכם גם בנפילות הכי קשות. עוד הגנה היא הshock-absorbing EVA. מדובר על בלוקים של מתכת אשר מפוזרים בחוכמה בכמה מקומות, וכך מגנים על הגיטרה גם ממכות שלא נבעו מנפילה.
כל רצועה או ידית מאובטחת על ידי ניטים יצוקים אשר נוצרו במיוחד בשבילם.

עוד דבר חשוב ביותר בכל תיק הוא הנוחות, במיוחד למי שמסתובב הרבה עם הגיטרות שלו.
אצל מונו כל רצועה מלאה ב״ספוג זיכרון״ אורטופדי אשר מעצב את עצמו על פי הכתף שלכם. הרצועה מעוצבת כך שהתיק יהיה צמוד אליכם לגב ולא יזוז גם ברכיבת אופני סינגל-ספיד על חצץ.
ידית הנשיאה מצופה בחומר נוגד זיעה ומאובטחת בעזרת ניטים יצוקים אל תוך הכלי.

 

000

מי שקנה את זה, בדרך כלל קנה גם...

 • MONO M80 תיק לבס

  ,

  התיק הטוב בעולם. גם לבס שלך.

  מונו כבר ידועים בייצור ותכנון של תיקים שלא מחזיקים שנים, אלא עשורים.

  התיק מעוצב כך שהבס שלכם תכנס בקלות ובמהירות ותשאר בדיוק באותו מקום בדיוק לא משנה מהן טלטלות הדרך.

  התיק מספק הגנה לעץ של הבס באמצעות תכנון גאוני של מערכת ספוגים. הספוגים מחזיקים את הגיטרה כך שלא תזוז מילימטר מהרגע שהנחתם אותה בתוך התיק.
  בזכות מערכת הHeadlock™ המהפכנית הצוואר שלכם לא רק שלא יזוז ממקומו, אלא במקרה שהגיטרה תיפול הHeadlock™ יפעל כבולם זעזועים.
  בחלקו התחתון של הקייס תוכלו למצוא ״פגוש״ מיוחד שמטרתו לפעול ככרית אוויר ובאמצע שלו ישנו מקום מיוחד לבורג הרצועה (החלק המעצבן שתמיד הורס לכם את התיקים). בקייסים של מונו לא רק שהוא לא הורס את התיק אלא עוזר לייצב את הגיטרה אפילו יותר טוב בתוך הקייס.
  החלק החיצוני של התיק מצופה בחומר הנקרא Sharkskin, חומר אשר משומש ברפסודות של הצבא האמריקאי וגם בתור כיסוי דוחה מים לציוד אלקטרוני במפעלים. ה™Sharkskin הינו פיתוח מיוחד של מונו אשר מסוגל להתמודד עם כל מה שתפגשו בדרך שלכם עם הגיטרה. מים, אבק, חול, שמש ישירה כל אלה לא מפחידים את התיק. ברמה כל כך גבוהה שתוכלו לחלוק את המקלחת של אחרי ההופעה עם הגיטרה שלכם.

  כבר קניתם את בס חלומותיכם. למה לא לשמור עליה?

  העמידות של התיקים הללו אינה מוטלת בספק.
  מונו לוקחים את התיקים שלהם מאוד ברצינות, בתור חברה שכל עיסוקה הוא לנסות (ולהצליח) לייצר את התיקים הטובים בעולם. תיקים אשר לא רק ישמרו על הבס ועל הגב שלכם אלא גם יחזיקו שנים ארוכות, גם אם אתם חיים בסיבוב הופעות אחד ארוך.
  כל חלק גם הקטן ביותר מגיע אחרי מחשבה ארוכה ואין ספור ניסויים במצבי קיצון.
  הרוחסנים התעשייתים שמותקנים על התיק, מסוגלים להחזיק שנים ארוכות וגם הם עמידים במים ואבק.

  התיק מורכב מתא ראשי, בו נכנסת הגיטרה ובתוכו תוכלו למצוא גם כיס למפרטים ושאר ירקות. ישנו תא עליון מוסתר בו תוכלו לשים את החפצים האישיים שלכם, ארנק, טלפון, מפתחות וכ׳ו.. כך גם כשאתם על הבמה תוכלו להיות בטוחים שכל מה שחשוב לכם נמצא במקום מוגן.
  התא החיצוני של התיק גדול ומסוגל להחזיק בתוכו כל מה שתצטרכו להקלטה או להופעה שלכם. גם התא החיצוני בנוי כך שברגע שתכניסו אליו משהו הוא לא יזוז כלל. אפילו ברכיבה על אופניים.