סינתיסייזרים

Filters

Showing all 22 results

הצג 24/48/ הכל

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

22 מוצרים

 • Arturia MicroBrute

  ,
  סינטיסייזר – Arturia – Microbrute
  הגורו של הסינטיסייזרים האנלוגים והמהנדס שלהמיניברוטYves Usson מביא לנו בשיתוף עם ארטוריה עוד מפלצת אנלוגית וקופמקטית חדשה: “המיקרוברוט”.
  המיקרוברוט כמו המיניברוט שוב שובר את גבולות הסאונד, האפשרויות, הגודל והמחיר, עם אותם האוסילטורים בעלי צורות גל הפועלות בוא זמנית והפילטר רב המצבים של המיניברוט אבל הפעם עם פאטץ’ מודולארי מובנה שהופך אותו לסינטיסייזר מודולארי-למחצה ( כבלים כלולים ), סיקוונסר חכם עם עד ל 64 צעדים המעניק עבודה עצמית ועוד פיצ’רים שיעיפו לכם את האוזניים כמו שרק Yves יודע, ובמחיר שהולך להפיל לכם את הלסת!
 • Arturia MiniBrute

  ,
  סינטיסייזר – Arturia – MINIBRUTE SE – גרסה במהדורה מוגבלת ל Minibrute SE במארז יוקרתי המתהדר בפאנל אלומיניום מוברש, חיפויי עץ אמיתיים וסיקוונסר חדש!
  סינטיסייזר 100% אנלוגי בניצוחו של גדול המעצבים Yves Usson זוכה פרס הסינטיסייזר הטוב ביותר בעולם M.I.P.A!
 • Behringer DeepMind 12

  , ,
   ה-Behringer DeepMind 12 הוא סינטיסייזר אנלוגי עוצמתי ובתוכו תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו ועוד יותר. פוליפוניה של 12 קולות ו49 קלידים אשר נולדו מתוך הרצון של בהרינגר לשבור את שוק הסינטיסייזרים ומעבדי הקול.
  מעולה למתחילים אשר רוצים להכנס לעולם הסינטזה!
  עוד פרטים למטה!
  5,900
 • Cyclone Bass Bot TT-303

  , ,
  Bass Bot TT-303 MK2 בגרסתו השנייה הוא השכפול האנלוגי המדויק ביותר ל TB303 היום. זהו לא עוד מכשיר דיגיטלי שמתחזה לאנלוג, לא תמצאו פה רמקול מובנה, עבודה על סוללות קטנות או חיבור USB. זהו הדבר האמיתי במתח גבוה עם הסאונד “הנוזלי ” והמדויק ביותר למקור. כל חובבי סאונד ה ACID על כל גווני (Acid house/PsyTranc/Goa Tranc/IDM וכו’) יתענגו על הסאונד הקלאסי הכל כך נחשק היום במהדורה הרבה יותר חכמה, וורסטילית ומודרנית בנגינה, ביצירה ובהתממשקות. ה TT303 MKII בעל מעגלים אנלוגיים זהים ל TB שנוצרו על ידי “הנדוס לאחור” (Reverse Engineering). הסיקוונסר המשודרג רבות ב MKII מעניק עכשיו מגוון אפשריות חדשות בכתיבה כמו מנועי כתיבה של תבניות, ארפג’יטורים, Hammer/Mute note, Shuffle, תבניות ב 64 צעדים, הקלטת מלודיות ועוד מגוון עצום של יכולות לכתיבת תבניות והכל בזמן אמת מבלי לעצור!

  כלול בחבילה כיסוי מגן שקוף וקשיח (סטייל Dacksaver), תיק TT303 מקורי, שנאי אוניברסלי ואחריות לשנה
  תמיכה מלאה מבית פאנקי.
 • Cyclone Beat Bot TT-78

  , , ,
  ה Beat Bot TT78 היא מכונת תופים 100% אנלוגית המבוססת על המעגלים של ה CR78 עם מגוון ענקי של תכונות ושיפורים חדשים. ה TT78 לוקח את הארגונומיה והסיקוונסר של ה TT606 של Cyclone ומשלב אותה עם הצליל החם והאנלוגי של ה 78, כל כלי בעל יציאה נפרדת בנוסף ליציאת המאסטר והאוזניות. לראשונה אנו מקבלים מגוון פרמטרים המסוגלים לשנות את הכלים משמעותית או להוסיף להם ניואנסים חשובים בכתיבת אוטומציות על הסיקוונסר עצמו. כל הכלים נמצאים כאן, כולל Tambourine/Guiro/Maracas בעלי הסאונד המוכר. בזכות יכולות העריכה של הסאונד ה Kick בעל נמוכים חזקים במיוחד המתאים אפילו לז’אנרים כמו R&B/HipHop בפאנ’ץ חסר תקדים, כל הכלים מכילים שליטה דומה וייחודית המעניקה שליטה ועיצוב ללא היכר.
  ה TT78 בעל מידות זהות ל TT303/TT606 ובניה איכותית במשקל 783 גרם.
  כלול בחבילה כיסוי מגן שקוף וקשיח (סטייל Dacksaver) ותיק TT606 מקורי.
  שנאי אוניברסלי, אחריות לשנה ותמיכה מלאה מבית פאנקי.
 • Cyclone Drum Drone TT-606

  , , ,
  ה TT-606 של Cyclone היא מכונת תופים אנלוגית אמיתית (“100% מעגלים אנלוגיים) המבוססת על המעגלים המקוריים של ה TR606 בתוספת מבורכת של עוד שני כלים, Rim ו- Clap ושליטה בעוד ערכים אנלוגיים נוספים על כל סאונד (כמו tune/decay/snap). הסיקוונסר החכם בעל מגוון יכולות חדשות ומרעננות שלוקחות את סאונד הקלאסי, השמן והחם של ה 606 למחוזות חדשים ומוזיקליים בקלות יצירה ומהירות חסרת תקדים.
  אפשריות השליטה והכתיבה משדרגות משמעותית את הסאונד הקלאסי עם פיצ’רים כמו  shuffle, Swing, Flam, Fill, כתיבה של תבניות עד 64 צעדים (כתיבה כמו ב TR ובנוסף הקלטה בזמן אמת!!)  כל כלי ב TT-606 בעל יציאה אנלוגית נפרדת בנוסף ליציאת המאסטר ולאוזניות להקלטה נפרדת, שליחה לאפקטים וכו’.
  מערכת ההפעלה החדשה מעניקה קביעה של צבע נורת LED לפי תבנית (טוב להופעות) חיבוריות MIDI מלאה, יצירת אוטומציות למגוון ערכים ועוד מגוון עצום של יכולות כתיבה ויצירה (בפירוט בדף המוצר)
  ה TT606 בעל מידות זהות ל TR606 ובניה איכותית במשקל 783 גרם.
  כלול בחבילה כיסוי מגן שקוף וקשיח (סטייל Decksaver) ותיק TT606 מקורי.
  שנאי אוניברסלי, אחריות לשנה ותמיכה מלאה מבית פאנקי.
 • Dave Smith Instruments סינתיסייזר Prophet Rev2

  , , ,

  הProphet Rev2 הוא הגרסה החדשה והמודרנית  של ה Prophet '08  האגדי של דייב סמית'. מדובר  בסינתיסייזר פוליפוני אנלוגי בשתי גירסאות… 16 קולות או 8 קולות פוליפונים

  הProphet Rev2 שומר על כל התכונות העיקריות של הProphet '08 ומוסיף עליהן. יש לו פי 2 פוליפוניה, פי 2 מוד מייטריקס, מודולציה על כל צורות הגל, אפקטים דיגיטליים לכל שכבה במצב קול – שכבות או מפוצל , סיקוונסר  פוליפוני לכל שכבה, ועוד. התוצאה היא תחנת עבודה אנלוגית אמיתית.

  בנוסף ניתן להוריד כל אחת מספריות  הצלילים של הProphet  '08 המקורי.
  הם ישמעו זהים וניתן גם לערוך אותם עם התכונות החדשות.

 • Dreadbox Epsilon

  , , ,
  Epsilon הוא אפקט דיסטורשיין ופילטר 100% אנלוגי לגיטרות, בס, סינטיסייזרים, מכונות תופים וכו’. ה Epsilon בעל סאונד דיסטורשיין קלאסי ווינטג’ שניתן לתיאור כמלא ויציב עם גוון “מנורות” חם בעל הרמוניות נמוכות עשירות.  נהדר לנגינה ושימוש יצירתי בשיתוף עם הפילטר האנלוגי בעל Gate ומעטפת עוקבת מתוחכמת שחשוב לשים דגש עליה, הם שלטי  Attach/Release, הפעלה אוטומטית ויציאה למכשירים אחרים לאפקטים מבוססי זמן ומודולציות.
 • Dreadbox Erebus

  ,

  היום שמגוון חברות חזרו לייצר סינטיסייזרים אנלוגיים Dreadbox מציעים משהו אחר שהולך רחוק והצידה בתחום האנלוג למי שנמאס “מעוד סינטיסייזר בס” ומחפש משהוא שיפתח לו את הצ’אקרות. ה Erebus עם בסים שמרעידים את הקירות וחדות ונוקשות שאנו מכירים רק בסינטיסייזרים הטובים ביותר בהיסטוריה אבל הוא שוחה לעוד מגוון כיוונים כמו סאונדים לאמבייאנס, Lo-Fi, דרונים מרושעים ועוד עולם שלם של ביזאריות שרק סינטיסייזר מודולרי יכול להעניק עם יכולות כמו ENV שהופך ל LFO, כניסת Triger ל LFO, אפקט דיליי מובנה עם כניסת מודולציה לערך הזמן, נגינה פראפונית ואיכות בניה של מכשירים הרבה מעבר לקטגורית המחיר. קבלו את ה Erebus v2!

 • Dreadbox Hades

  ,

  אם חיפשתם סינטיסייזר ייחודי עשוי מעגלים אנלוגיים בלבד ויכולות מודולריות המעניקות מגוון עצום של סאונדים במחיר טוב, ה Hades החדש של Dreadbox הוא סינטיסייזר שאתם חייבים לבוא לשמוע!  כל סיבוב של נוב מעניק סאונד אנלוגי עשיר שנשמע כאילו נשלף מיצירות קלאסיות של סינטיסייזרים אנלוגיים משנות ה 70. אבל ה Hades הולך עוד הרבה יותר קדימה, למחוזות לא ידועים ומפתיעים בזכות הארכיטקטורה הייחודית ומגוון אפשרויות סינתזה מודולארית. למרות כמות האפשרויות, ה Hades קל להפעלה והכניסות והיציאות המודולאריות מעניקות משב רוח רענן לסינתזה חיסורית אורגנית. אחרי ה Erebus שהפך להיות הפייבוריט שלנו בחנות כמעט ברגע בזכות סאונד “שומת לסתות ומסובב ראשים”  מגיע אלינו ה Hades ששובר שוב את היחס בין יכולות וסאונד איכותי למחיר.  Dreadbox היוונים לא מפסיקים להפתיע!

 • Korg microKORG XL+

  , ,
  ה microKORG הוא כבר הגדה בת זמננו, עם מגוון גדול של סינתזה איכותית מבוססת Virutal Analog מ KORG.
  הסאונד מאופיין בעוצמה ודיוק יוצאי דופן והממשק קל לשימוש ובעל עומק משביעה של יכולות סינטזה.
  הוא כולל בתוכו מנוע ארפג’יטור בכפתור אחד בעל מגוון אפשרויות ממערך המטריקס.
  לחגיגה מצטרף ווקודר ומיקרופון goose-neck גם הם מופעלים בלחיצת כפתור אחת לסאונד הרובוטי שאתם מכירים מ Daft-Punk ורבים אחרים.
 • Korg Minilogue

  , ,

  ה Minilogue של Korg הוא מפלצת אנלוגית קטנה! לא רק שמדובר בסינטיסייזר פוליפוני 4 קולות 100% אנלוגי שנשמע פשוט מדהים ואפילו לא נופל מסינטיסייזרים שעולים פי ארבע, הוא גם כולל שמירה של פריסטים (עד 200! – נדיר באנלוג), סיקוונסר 16 צעדים, מסך אוסילוסקופ חכם המציג גם את האוטמציות ואיכות בניה חסרת דופן עשוי פאנל אלומיניום, נובים מצופי גומי מחוזקים לפאנל העליון, פאנל עץ אמיתי ומקלדת מיני שבאמת אפשר לנגן עליה. פשוט לא ייאמן מה שקורג מסוגלים להנדס ! והסאונד פשוט לא משאיר ספקות לאנלוג במיטבו.

 • Korg Volca bass

  ,

  מכונת הבס האולטימטיבית להפקה שלכם

   סדרת הKorg Volca, אגדה אנלוגית חדשה.

  כמו ה808, LinnDrum והצלילים שעיצבו את הסאונד של סוף המאה ה20. סדרת הקורג וולקה כבר מעצבת את הסאונד של העולם החדש.

   

  הוולקה בס היא חלק אינטגרלי מסדרה שכבר הספיקה להפוך לאגדה. פס ייצור לליינים עוצמתיים.
  בס עמוק להוספת גרוב ובסיס טונלי בלי מתפשר להפקה ולליווי בכל מקצב שתוכלו לחשוב עליו.
  הVolca bass הינה קופסת גרוב בעלת סיקוונסר 16 צעדים שמבוסס על מכשיר האלקטרייב האגדי של קורג, מנוע הסאונדים נותן ניואנסים מעודנים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.
  ובזכות הפילטר העוצמתי שלו הוא הבחירה הראשונה ליוצרי אסיד האוס EDM וסגנונות דומים.
  הסיקוונסר של הוולקה בס הוא פשוט לתפעול, נוח לעין ומאפשר בקלות לייצר מהלכי בס מורכבים בכדי לתת השראה ליצירה ממושכת.
  במכונה יש אפשריות בלתי מוגבלות בזכות מערכת המודולציות המרשימה שלה. בעזרתה תוכלו לבחור את הסאונד המדויק בשביל הצורך הספיציפי שלכם ללא התפשרות על החום, הרגש או העומק של הסאונד.
  בנוסף להכל המכשיר קומפקטי להפליא ונכנס לתוך כל תיק גב כך שתוכלו לקחת אותו לכל ההקלטה או הופעה שצריכים את המגע המיוחד של המכשיר המדהים הזה.

   

 • Korg Volca beats

  , ,

   סדרת הKorg Volca, אגדה אנלוגית חדשה.

  כמו ה808, LinnDrum והצלילים שעיצבו את הסאונד של סוף המאה ה20. סדרת הקורג וולקה כבר מעצבת את הסאונד של העולם החדש.

  מכונת תופים שבנויה על טהרת האנלוג.

  קומפקטית, עוצמתית וורסטילית יותר מפלטת צבעים ובעלת סיקוונסר מהמפלצתיים בשוק.

  עם מגוון עצום של סאונדים ומנוע PCM שייגרום לכם לחשוב שמישהו החדיר שם צ׳יפ FM עצבני.

  הסיקוונסר של הוולקה ביטס לא מוגבל לשום משקל, חלוקה ואפילו ניתן ״לתופף״ עליו לייב, כך שלא יגביל אתכם בשום צורה.

  לסיקוונסר ישנה אפילו אופציה לחלוקה ל״סצנות״ בהן תוכלו לשייט תוך כדי נגינה.

  מדובר על כלי נגינה ברמות הגבוהות ביותר. בעל אופציות חיווט בלתי נגמרות וסאונדים לא מהעולם הזה.

   

 • Teenage Engineering PO12 rhythm

  ,

  rhythm סינטיסייזר תופים וסיקוונסר מבוסס צעד עם נעילת פרמטרים, Re-Trigger לכל Step ואפקטים בלחיצת כפתור.

 • Teenage Engineering PO14 sub

  Sub סינטיסייזר בס וסיקוונסר עם נעילת פרמטרים, אפקטים ומצבי נגינה.

 • Teenage Engineering PO16 factory

  factory סינטיסייזר למלודיות עם סיקוונסר ונעילת פרמטרים, אפקטים בלחיצת כפתור, ארפג’יטור ומצבי נגינה מבוססי אקורדים

 • Teenage Engineering PO20 arcade

  סינטיסייזר  8Bit ו-Chiptune מבוסס סיקוונסר עם נעילת פרמטרים ואפקטים. אותם סאונדים ממשחקי מחשב ישנים או מהרבה הרכבי אינדי ו TRAP של השנים האחרונות. ה-“ארקייד” של Teenage Engineering מושלם ליצירה אינטואיטיבית של אותם סאונדים: לידים, אפקטים, תופים, והכל על טהרת ה-8 ביט!!!
 • Teenage Engineering PO24 office

  ,

  מכונת תופים נוספת לסדרת Pocket Operator מבוססת “רעשים” וסיקוונסר המשתמש בדגימות ומנועי סינטזה. חלק מהדגימות לקוחות למשל ממכשור משרדי כמו ארדיסק ZIP, פלופי, קליקים של עכבר ורעשי מדפסות לצד סינטזה על גוון “פיזיקלי”

 • Teenage Engineering PO28 robot

  הוא סינטיסייזר 8-Bit בתוספת מכונת תופים קטנה. סה”כ 15 מנועים הניתנים לעריכה למגוון סאונדים בעלי אופי נוסטלגי.. סינתזה ייחודית ושונה מכל ה PO’s האחרים.

 • Waldorf Rocket סינטיסייזר אנלוגי

  , ,
  הRocket הוא הפתעה ענקית מוולדרוף, יצרנית הסינטיסייזרים הוותיקה והמעורכת בעולם.
  הוא משתמש במיטב הטכנולוגיה העדכנית של וולדרוף מהפילטר האנלוגי העשיר רב המצבים ומעגל הדיסטורשיין האימתני למגוון המודולציות החכמות הכוללות ארפג’יטור משוכלל עם אוסילטורים חכמים בעלי צורות גל מגוונות ומגוון מצבי פעולה , כמו נגינת 8 קולות פוליפוניים וכניסה מובנת לשימוש כאפקט אנלוגי.
  נוסף לכך הוא גם אחד מהסינטיסייזרים הכי נוחים לעבודה בעולם עם הזנת חשמל מכבל USB ( אין צורך בשנאי ) , ממשק MIDI מובנה ואפליקציה חינמית לעריכה מלאה של כל הערכים, כולל העלאת צלילים ונגינה ישירות מה iPad והכל כמובן באיכות היצור והסאונד הגרמנית הידועה של וולדורף..
  אל תתנו למחיר או למימדים הקטנים להטעות אתכם,  ה Rocket הוא אחד מהסינטיסייזרים עם הסאונד הכי שמן ועדכני בעולם, וולדורף יצרו משהו שהוא הרבה מעבר לאלקטרוניקה חכמה עם קסם וסאונד אגרסיבי בעל מתיקות אנלוגית ממכרת !
  1,500