מוניטורים

Filters

מציג את כל 18 המוצרים

הצג 24/48/ הכל

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

18 מוצרים

 • Behringer NEKKST K5

   מציע 150 וואט ואידאלי לכל סביבת עבודה קריטית. עם הגברה כפולה, טכנולוגית מוליך גל מתקדמת, וו'פר "5 עשוי פיברגלס וטוויטר "1. הוא מפיק בס עמוק ומדויק עם אפשרות שליטה, נטול תדרי אמצע מרוחים, ותדרים גבוהים קריסטליים וברורים, מערכת הגנה, וכמובן מאפשר התאמה למגוון רחב של תנאים אקוסטיים באמצעות כיולים בפנל האחורי.

 • Behringer NEKKST K6

  דומה בתכונותיו לדגם K-5, אף הוא מציע 150 וואט עם הגברה כפולה לתחומי התדר, ומכיל וו'פר "6 עם סיבי זכוכית למניעת עיוות מכני. גם כאן קיימות כניסות מאוזנות ורגילות, וארגז מתרכובת דחוסה מאוד למניעת החזרים ועיוות בתדר נמוך.

 • Behringer NEKKST K8

  150 וואט ואידאלי לכל סביבת עבודה קריטית. עם הגברה כפולה,עם וו'פר "8 המחוזק אף הוא בסיבי זכוכית, כולל מוליך גל מתקדם לפיזור מושלם ונקודת האזנה רחבה יותר, ולימיטר נפרד לגבוהים ולנמוכים לצורכי הגנת עומס.

 • Behringer Studio USB50

  מוניטורים אולפניים בעלי חיבוריות דיגיטלית ואנלוגית, וופר 5" וטוויטר 1" כיפת משי, מחולקים ע"יי מגבר Bi-Amp בעצמה כוללת של 150W, אידיאלי לאולפנים קטנים או עמדות שניות, חדרי עריכה וכיתות לימוד. עקומת תדרים ליניארית וכיווניות משופרת ליצירת "סוויט ספוט" בעמדת ההאזנה.
 • Focal Alpha 50

  , ,

  Alpha 50

  מוניטור 2-Way  מקצועי לטווח שמיעה קצר (Near Field). האלפא 50, הינו הדגם הכי קומפקטי מסדרה זו, מושלם למרחבים קטנים. הרמקול מצויד  בוופר\מידריינג' בגודל 5" מפוליגלאס הנמצא בפתח גדול רב שכבתי וטוויטר בגודל 1" בעל כיפה הפוכה העשויה מאלומיניום. באלפא 50 מובנה מגבר בעוצמה של W20 לטוויטר ומגבר בעוצמה של  W35 לוופר, טווח התדרים שלו היינו 45Hz – 22kHz (+/- 3dB).

 • Focal Alpha 65

  , ,

  Alpha 65

  מוניטור 2-Way  מקצועי לטווח שמיעה קצר (Near Field). האלפא 65 מתאים לשמיעת מוסיקה אלקטרונית מצד אחד, וסגנונות שונים רבים מצד שני - כך שהוא גמיש מאוד. הרמקול מצויד  בוופר\מידריינג' בגודל 6.5" מפוליגלאס הנמצא בפתח גדול רב שכבתי וטוויטר בגודל 1" בעל כיפה הפוכה העשויה מאלומיניום. לאלפא 65  מגבר בעוצמה של W35 לטוויטר ומגבר בעוצמה של  W75 לוופר, טווח התדרים שלו היינו 40Hz – 22kHz (+/- 3dB).

 • Focal Alpha 80

  , ,

  Alpha 80

  מוניטור 2-Way  מקצועי לטווח שמיעה קצר (Near Field). האלפא 80, הינו ספינת הדגל של סקרת Alpha של FOCAL, והוא אידיאלי להפקות הדורשות עושר בתחום התדרים הנמוך יחד עם עוצמה גבוהה ללא עיוותים. הרמקול מצויד  בוופר\מידריינג' בגודל 8" מפוליגלאס הנמצא בפתח גדול רב שכבתי וטוויטר בגודל 1" בעל כיפה הפוכה העשויה מאלומיניום. באלפא 80 מובנה מגבר בעוצמה של W40 לטוויטר ומגבר בעוצמה של  W100 לוופר, טווח התדרים שלו היינו 35Hz – 22kHz (+/- 3dB).

 • HEDD Type 05

  , ,
  HEDD TYPE 05 מוניטורים רפרנס 5" מוגברים Bi-Amp מסדרת Series One של HEDD. מיוצרים ונבדקים ידנית בגרמניה. סטנדרט חדש של ביצועים ואיכות ביחס לתג המחיר. חיבוריות Dante/AES67/AES/EBU/ Ravenna/USB/Wirless אופציונלית.
 • HEDD TYPE 07

  , ,
   
  HEDD TYPE 07 מוניטורים רפרנס 7" מוגברים Bi-Amp מסדרת Series One של HEDD. מיוצרים ונבדקים ידנית בגרמניה. סטנדרט חדש של ביצועים ואיכות ביחס לתג המחיר. חיבוריות Dante/AES67/AES/EBU/ Ravenna/USB/Wirless אופציונלית.
 • KRK Rokit 4

  , ,
  ה RP4 G3 של KRK מציגים רף חדש של ביצועים ביחס למוניטורים בתקציב דומה.עם תחום בס עד ל 51Hz ובצורה טבעית הודות לדרייבר בס חדש בעל משקל קל וגמישות נמוכה. תחום הגבוהים והאמצע קיבל טוויטר חדש מעניק סאונד נקי וברור עם פיזור רחב ותחום תדרים של עד 35kHz. פינות התיבה ופיר הרפלקס של המוניטורים עוצבו מחדש למניעת התנגשויות הגורמות להחסרות והגברות לא רצויות. גרסת ה G3 ל RP4 מוסיפה לבקשת המשתמשים את כפתור ההגברה וההנחתה לתחום הבס בנוסף לכיוון תחום הגבוהים להתאמה נכונה יותר לתנאים האקוסטיים בחדר.
 • KRK Rokit 5

  , ,
  ה RP5 G3 של KRK מציגים רף חדש של ביצועים ביחס למוניטורים בתקציב דומה.עם תחום בס שיורד עוד יותר נמוך עד ל 45Hz ובצורה טבעית הודות לדרייבר בס חדש בעל משקל קל וגמישות נמוכה. תחום הגבוהים והאמצע קיבל טוויטר חדש מעניק סאונד נקי וברור עם פיזור רחב ותחום תדרים של עד 35kHz. פינות התיבה ופיר הרפלקס של המוניטורים עוצבו מחדש למניעת התנגשויות הגורמות להחסרות והגברות לא רצויות. גרסת ה G3 ל RP5 מוסיפה לבקשת המשתמשים את כפתור ההגברה וההנחתה לתחום הבס בנוסף לכיוון תחום הגבוהים להתאמה נכונה יותר לתנאים האקוסטיים בחדר.
 • KRK Rokit 6

  , ,
  ה RP6 G3 של KRK מציגים רף חדש של ביצועים ביחס למוניטורים בתקציב דומה עם תחום בס שיורד עוד יותר נמוך עד ל 38Hz ובצורה טבעית הודות לדרייבר בס חדש בעל משקל קל וגמישות נמוכה. תחום הגבוהים והאמצע קיבל טוויטר חדש מעניק סאונד נקי וברור עם פיזור רחב ותחום תדרים של עד 35kHz. פינות התיבה ופיר הרפלקס של המוניטורים עוצבו מחדש למניעת התנגשויות הגורמות להחסרות והגברות לא רצויות.
 • KRK Rokit 8

  , ,
  ה RP8 G3 של KRK מציגים רף חדש של ביצועים ביחס למוניטורים בתקציב דומה עם תחום בס שיורד עוד יותר נמוך עד ל 35Hz ובצורה טבעית הודות לדרייבר בס חדש בעל משקל קל וגמישות נמוכה. תחום הגבוהים והאמצע קיבל טוויטר חדש מעניק סאונד נקי וברור עם פיזור רחב ותחום תדרים של עד 35kHz. פינות התיבה ופיר הרפלקס של המוניטורים עוצבו מחדש למניעת התנגשויות הגורמות להחסרות והגברות לא רצויות.
 • Palmer Monicon

  , ,
  שלט ווליום \ עוצמה לזוג מוניטורים, אנלוגי, פסיבי, שקוף ומדויק בחיבורי XLR ו PL מיני ( Aux ) פועל בצורה מאוזנת מהכניסה ליציאה. קיים גם בלבן.
 • Palmer Monicon L

  , ,
  שלט ווליום \ עוצמה לשתי זוגות מוניטורים ושני מקורות שמע, אנלוגי, פסיבי, שקוף ומדויק בחיבורי XLR פועל בצורה מאוזנת מהכניסה ליציאה. עם מגבר אוזניות חזק ויציאה ייעודית לסאב וופר.
 • PMC twotwo.5

  , ,
  PMC twotwo.5
  PMC twotwo.5 - גרסת ה 5" למוניטור רפרנס אקטיבי המדויק ביותר בעולם מסדרת ה twotwo תוצרת PMC המשלב נתיב הולכה מתקדם (ATL) הגברה "אודיופילית" פורצת דרך, DSP עוצמתי, איזון טונאלי אבסולוטי ושקיפות בתחום תדרים רחב עם פרקטיקה מוכחת בתחום ניטור אות קריטי, ביצור א
 • PMC twotwo.6

  , ,
  PMC twotwo.6
  PMC twotwo.6 - מוניטור רפרנס אקטיבי תוצרת PMC המשלב נתיב הולכה מתקדם (ATL) הגברה "אודיופילית" פורצת דרך, DSP עוצמתי, חיבוריות דיגיטלית, איזון טונאלי אבסולוטי ושקיפות בתחום תדרים רחב עם פרקטיקה מוכחת בתחום ניטור אות קריטי, ביצור אנגלי ידני
 • PMC twotwo.8

  , ,
  PMC twotwo.8 - מוניטור רפרנס לשדה שמיעה קרוב \ בינוני, אקטיבי תוצרת PMC המשלב נתיב הולכה מתקדם (ATL) הגברה "אודיופילית" פורצת דרך, DSP עוצמתי, חיבוריות דיגיטלית, איזון טונאלי אבסולוטי ושקיפות בתחום תדרים רחב עם פרקטיקה מוכחת בתחום ניטור אות קריטי, ביצור