בית ספר למוזיקה

בית הספר למוזיקה דראם בית ממוקם בלב ירושלים.
בבית הספר מתקיימים שיעורים פרטיים אחד על אחד ,שיעורים בקבוצות וכן סדנאות וקליניקות של אומנים בתחומי המוזיקה השונים. השיעורים מתקיימים בעברית ובאנגלית לפי צרכי התלמיד ומתאימים לכולם מגיל 6 ובכל הרמות מרמת מתחילים ועד מתקדמים.

מטרתנו היא להעניק לתלמידים חוויה נעימה ורגועה באווירה מקצועית  תחת שרביטם של מורים מקצועיים  בחלל נעים, חמים ויפיפה.

מה ניתן ללמוד אצלנו?

  • תופים וכלי הקשה
  • גיטרה – קלאסית, חשמלית, בס או יוקללה
  • כינור
  • חצוצרה
  • פסנתר (או אורגן)
  • פיתוח קול
  • הפקה
  • תקלוט

כיצד קובעים שעור?
ניתן להתקשר אלינו לחנות 02-5000632 או בהודעה בלבד ל054-9571112 ולהרשם לשיעור ראשון.
לאחר תאום השיעור מגיעים לבית הספר לשיעור ראשון שנמשך כ-50 דקות בעלות 140 ₪.

אם נהניתי מהשיעור ואני מעוניין להמשיך מה עלי לעשות?
לאחר שעור הניסיון נרשמים לסמסטר המייצג 12 שעורים בתשלום מראש במסגרת הסמסטר, תוכלו לחלק את השיעורים לאיזה כלי שתרצו בעצם תוכלו לחלק 12 מפגשים כך שתלמדו על מספר כלים שונים… את התשלום ניתן לבצע גם באשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית, במזומן או בהעברה בנקאית. את 12 השיעורים יש לנצל עד תום שנה מזמן הרישום. ניתן לקבוע שעור אחד, שניים או יותר בשבוע בהתאם לרצון התלמיד.

אם אין לי איך להתאמן מה עלי לעשות?
תלמידים בבית הספר שלנו מקבלים 12 שעות אימון בחינם בחדרים שלנו בהתאם לכלי אותו הם לומדים. לאחר סיום 12 שעות האימון בחינם אנו ממליצים לתלמידים לרכוש את הכלי עליו הם מנגנים. לכל תלמיד ששילם על 12 שיעורים מגיעה הנחה של בין 10%-15% על הכלים הנמכרים בחנות. נשמח לייעץ ולעזור ברכישה.

מה הן שעות הלימוד בבית הספר?
בית הספר פתוח בימים א'-ה' בין השעות 10:00 ל-19:30 וביום שישי בין השעות 10:00 ל-14:30.
השיעורים מתקיימים בשעות אלה בהתאם לזמן הפנוי של המורה ובתאום אתו.

איפה נמצא בית הספר?
בית הספר נמצא ברחוב החבצלת 6 במרכז ירושלים (סמוך לכיכר ציון).

המורים שלנו לגיטרה

ברק פריאנטה, מלמד כ15 שנה גיטרה, בס ותאוריית המוזיקה. ברק בא מרקע אסכולת הג'אז והאילתור החופשי, ניגן כגיטריסט במגוון הרכבים ולהקות ועוסק גם כן בהפקה מוזיקלית וטכנאות אולפן. כיום מנגן עם להקת המטאל Ma'anish תוך העמקה בחקר השילוב בין סגנון מוזיקה קרנטית הודית וג'אז והמוזיקה המודרנית כגון רוק והיפ-הופ.

ברק פריאנטה

המורים שלנו לתופים

אסף קראוס הוא הבעלים של דראם בית, מחבר הספר המעברים 101breaks שיצא בכל העולם. אסף בעל ניסיון של 25 שנים בהוראת תופים, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, ובוגר האקדמיה למוסיקה שם גם לימד שלוש שנים, לאורך השנים ניגן עם מספר רב של אומנים בארץ ובעולם.

אסף קראוס

ליאור טורטן, בוגר מגמת המוסיקה של הצוללת הצהובה, מנהל מחלקת התופים של החנות, מלמד בדראם-בית שנתיים וחצי, מלמד תלמידים מתחילים ומתקדמים כאחד, מתמחה בסגנונות רבים, בעל סבלנות יוצאת דופן ורגישות גבוהה לילדים בתחילת דרכם.

ליאור טורטן

שרי וינשטיין הוא מורה לתופים בעל ידע וניסיון רב. שרי מלמד את כל הסגנונות, לכל הגילאים, ולכל הרמות, בשיעורים אחד על אחד. השיעורים מתנהלים באווירה נינוחה ומקצועית, בהם נעבוד על הכל, מאחיזה נכונה עד למקצבים מתקדמים ונגינה בליווי מוזיקה.

שרי וינשטיין

המורים שלנו לכינור

עידו בן עמי זהר הוא מוזיקאי רב תחומי המנגן על כינור, גיטרה ופסנתר ופעיל במגוון הרכבים בז'אנרים שונים. עידו נכנס לתכנית תואר ביצוע ג'אז הנחשבת של הניו סקול – בית ספר לג'אז בעיר ניו יורק, ארה"ב, אשר התקיימה בקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה בתל אביב. כרגע עידו פעיל בתזמורת הסימפונית של האקדמיה, בלהקת הפאנק רוק "תרבות רעה", בקווארטט של מוזיקה מקורית שלו אשר מנגן ג'אז חופשי ואוונגארדי ועוד…

עידו בן עמי זהר

נחמה לאה דהן עשתה תואר במוזיקה בשירה באוניברסיטת סקראמנטו בקליפורניה, ושם ניגנה ולימדה כינור בתזמורת האוניברסיטה. כעת מתוגררת נחמה לאה בירושלים ומלמדת נשים וילדים שירה וכינור. טכניקה, טונים, הופעה, וכל זאת תוך שילוב ההנאה שבמוזיקה, טווח רחב של ז'אנרים מוזיקלים, מג'אז לפופ ולמוזיקה קלאסית, קריאת תווים ותיאוריה.

נחמה לאה דהן

המורים שלנו לכלי נשיפה

יוחאי ורד הוא חצוצרן ומורה לחצוצרה. בוגר האקדמיה למוזיקה בירושלים. חבר פעיל בהרכבים כמו תזמורת לאס פיראטס פיראטס, ו"הדרן למציאות". מנגן עם תזמורות כמו התזמורת הסימפונט רעננה, תזמורת הרחוב הירושלמית, והתזמורת האנדולסית מזרח ומערב ובהפקות שונות. בעל נסיון הוראה של 10 שנים במגוון סגנונות ולכל הגילאים.

יוחאי ורד

המורים שלנו לפיתוח קול

המורים שלנו לפסנתר

עידו בן עמי זהר הוא מוזיקאי רב תחומי המנגן על כינור, גיטרה ופסנתר ופעיל במגוון הרכבים בז'אנרים שונים. עידו נכנס לתכנית תואר ביצוע ג'אז הנחשבת של הניו סקול – בית ספר לג'אז בעיר ניו יורק, ארה"ב, אשר התקיימה בקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה בתל אביב. כרגע עידו פעיל בתזמורת הסימפונית של האקדמיה, בלהקת הפאנק רוק "תרבות רעה", בקווארטט של מוזיקה מקורית שלו אשר מנגן ג'אז חופשי ואוונגארדי ועוד…

עידו בן עמי זהר

אבישי עזריאל דרך מלמד פסנתר, תיאורים תווים וקצב למתחילים ולמתקדמים. בוגר ביה"ס הגבוה למוזיקה 'מזמור' בעל נסיון בהוראה של מגוון גילאים וסגנונות מוזיקה.  ומכין תוכנית לימודים המותאמת אישית לכל תלמיד/ה. אצל אבישי תוכלו ללמוד: אקורדים וליווי שירים, קריאת תווים, קצב, יצירות קלאסיות, הרמוניה ותאוריה ליד המקלדת- *גם לא לפסנתרנים.

אבישי עזריאל דרך

המורים שלנו להפקה ואולפן

המורים שלנו לדי ג׳יי

preloader